EBS Blok to unikalnie zaprojektowany, ultra nowoczesny, modułowy, prefabrykowany, w pełni funkcjonalny przenośny budynek, zamknięty w tradycyjnym kontenerze portowym.

 

Nasz innowacyjny produkt rozkłada się do rozmiarów średniego mieszkania. 6 metrów długości X 8 metrów szerokości x 3,5 metra wysokości daje aż 54 m2 otwartej przestrzeni, która możemy zaadaptować na salon, kuchnię, łazienkę oraz sypialnie

 

Dzięki zastosowaniu materiałów najnowszych technologii termoizolacyjnych,  świetnie sprawdza się w każdych warunkach klimatycznych.

Dwie podstawowe zalety produktów EBS to ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ oraz MOBILNOŚĆ Energooszczędność

EBS Blok przystosowany jest do usytuowania go w każdych warunkach. Sprawdza się znakomicie zarówno w trudnym terenie oraz ciężkich warunkach klimatycznych. Główną zaletą EBS Block jest jego niebywała energooszczędność. Dzięki zastosowaniu materiałów najnowszej technologii termoizolacyjnych, zapewnione jest obniżenie temperatury wewnętrznej budynku aż do 80% w porównaniu z temperaturą na zewnątrz. Dzięki temu w budynku latem jest przyjemnie chłodno a zimną ciepło nie ucieka na zewnątrz, nawet przy zastosowaniu ogromnych przeszkleń

 

Projket

Mobilność

Domy EBS Block są w pełni mobilne zarówno w transporcie morskim jak i lądowym, dzięki temu że cały budynek zbudowany jest wewnątrz standardowego kontenera portowego. Pozwala to na łatwe transportowanie po całym świecie. Daje do możliwość przewożenia budynku w każdym momencie w dowolne miejsce.

Z EBS block możliwości są nieograniczone. Domy, biura, kawiarnia, szkoła, schowroom, studio, awaryjne schronienie, każda jednostka EBS Blok zbudowana jest ze specyfikacją i wymaganiami jakie stawia nam indywidualny klient.

 

Materiały budowlane i wystrój wnętrz mogą być wykonane zgodnie z życzeniem klienta. Ściany możemy wykonać od podłogi do sufitu ze szkła, paneli drewnianych, metalowych okładzin lub dowolnie wybranego materiału. Główna konstrukcja wykonana jest przede wszystkim ze stali łożyskowej.

 

Wnętrze domu możemy podzielić tak aby utworzyć jedną lub dwie sypialnie, nie zapominając o miejscu na jadalnię, oddzielną kuchnią, przestronnym salonem oraz w pełni wyposażoną łazienką z pralnią.

 

Zapewniamy, że wykonanie i materiały użyte do produkcji są zgodne z normami międzynarodowymi.

Think outside the block

Formularz Wyceny

Biznesowy

Commercial EBS Blok jest idealnym rozwiązaniem do stosowania w szerokiej gamie branż, w tym górnictwa, turystyki, obrony, mieszkalnictwa publicznego, zdrowia, edukacji i sektora komercyjnego.

 

Najczęściej odpowiednio zmodyfikowany EBS Block stosowany jest jako kiosk, kawiarnia/restauracja, sklep. Możemy łączyć kilka EBS Blokc.

 

Dzięki temu można wykorzystywać je jako hotele, szkoły, przedszkola, biura tworząc przy tym bardzo ciekawe architektonicznie bryły.

Formularz Wyceny

EBS Block | Three models

Standard

 

The standard model has been designed to cleverly maximise the space with pre-installed room partition, a functional kitchen and bathroom, lighting and power points.

 

All our EBS houses come with full weather insulation to guard you from the elements.

 

All you need to do is to move in your furnitures and appliances and the house is ready to be lived in.

Basic

 

The basic is the main structure of the house and is designed for those who wish to complete the domestic finishes themselves or customise into something that is uniquely yours.

 

If you have experience in renovating and wish to take advantage of the unique structure, but add in your own finishing touches, this is the model for you.

 

The Basic comes ready with power cable ready for you to connect up with  a basic flooring external cladding.

Custom

 

Looking for something different and you want us to design it for you?

 

Using the same structure, EBS Block can used for many applications including cafe, restaurant, offices or even a house that is a little different to the standard model.

 

If you want floor to ceiling glass or more windows and doors, we can customise it to your liking.

 

For more information on a customisable EBS Block, please use the contact us form.

The Bondi

Click for larger view

Bondi jest idealnym rozwiązaniem dla nadmorskiego czy działkowego domu. Świetnie sprawdza się również jako jeden z wielu domków tworzących wyjątkowy ośrodek wczasowy czy hotelik Ściana frontowa posiada duże bi-składanymi drzwi i okna, które wypełniają dom ogromną ilością naturalnego światła.

 

Boki i tył ściany są otoczone białą drewnianą okładziną. Wewnątrz znajdziemy stylowe wypolerowane drewniane podłogi, które wykańczają nie tylko salon ale również sypialnię.

 

W kuchni również znajdziemy ogromne okna umieszczone na wysokości blatu roboczego szafek kuchennych.

 

Sama kuchnia może być wyposażona w kuchenkę, piekarnik, zlew jednokomorowy oraz lodówkę.

 

Łazienkę znajdziemy po drugiej stronie domu. Wyposażona może być w WC, prysznic, umywalkę, pralkę oraz szafki.

Formularz Wyceny

The Toorak

The Toorak to nowoczesny wystrój i otwarte przestrzenie. Oferuje on duże od podłogi do sufitu bi-składanymi drzwi i oknami, które wypełniają dom z naturalnym światłem.

 

Zewnętrzne boki i tył ściany są pokryte ciemnym płaszczem z blachy falistej żelaza. Nasze domy kontenerowe są strukturalnie mocne i odporne na warunki atmosferyczne. Wewnątrz znajdziemy stylowe wypolerowane drewniane podłogi, które wykańczają nie tylko salon ale również sypialnię.

 

W kuchni również znajdziemy ogromne okna umieszczone na wysokości blatu roboczego szafek kuchennych.

 

Sama kuchnia może być wyposażona w kuchenkę, piekarnik, zlew jednokomorowy oraz lodówkę. Łazienkę znajdziemy po drugiej stronie domu i może być całkowicie wyposażona.

Click for larger view

Formularz Wyceny

The Balmain

Click for larger view

The Balamin to budynek z wyrafinowanym wzornictwem, które oferuje czyste linie i bardzo wysokiej jakości wykończenie pochodzące od standardowego modelu.

 

Posiada markizy oraz ogromne okna od podłogi do sufitu, dzięki którym dom wypełniony jest ogromną ilością naturalnego światła. Ściany boczne i tyle wykończone są ciemnym płaszczem ze blachy falistej w części kuchni i łazienki, a w pozostałej części elegancką płaską blachą. Domy te są konstrukcyjnie bardzo mocne i przede wszystkim odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

 

Wewnątrz znajdują się stylowe wypolerowane drewniane podłogi zarówno w salonie jak i w sypialniach. Kichania wyposażona jest w urządzenia kuchenne w tym zlew i kuchenkę dwu-palnikową, a okna usytułowane na wysokości blatu szafek dają mnóstwo światła i komfort  użytkowania.

 

W łazience znajdującej się po drugiej stronie domu znajdziemy kabinę prysznicową, umywalkę, WC oraz pralkę

 

The Balmain to dizajnersksi budynek o wyrafinowanej stylistyce oraz wygodnym użytkowaniu.

 

Formularz Wyceny

Our Prototype

Click for larger view

Formularz Wyceny

The Café

Click for larger view

Formularz Wyceny

Event Space

Click for larger view

Formularz Wyceny

Expandable Building System Block - Portable and Sustainable Living Solutions